INSTRUKTORSKÝ KURZ

Lyžařská škola Sheepy pořádá licenční a prolongační kurzy základního lyžařského a snowboardového instruktora akreditované MŠMT ČR pod číslem 108/2017-50.

Kurzy 2022

17. - 18. prosince 2022 pořádáme prolongační kurzy lyžování a snowboardingu.

Prolongační kurz je určen pro majitele licencí lyžařský nebo snowboardový instruktor, kterým v roce 2022 končí platnost. Cena kurzu je 4 990 Kč a zahrnuje ubytování, plnou penzi, skipas, studijní materiály a licenci. Účastníkům prolongačního kurzu budou sděleny nové poznatky v metodice výuky a v technice lyžování nebo snowboardingu. Kurz se koná ve skiareálu Brněnka (Vernířovice v Jeseníkách).

Zájemci mohou přímo na místě využít půjčovnu lyžařského vybavení za zvýhodněnou cenu 600 Kč/2 dny za ski nebo snb komplet!

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na telefonním čísle 608 70 70 20

PODMÍNKY ÚČASTI:

- věk min. 18 let (uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly - v připadě zájmu Vám podáme potřebné informace)

PLATNOST LICENCE:
5 let

UPLATNĚNÍ:
Licence instruktor základního lyžování nebo snowboardingu je srovnatelná s licencí instruktor "C" a je platná pro školská (MŠ, ZŠ a SŠ), zájmová a komerční zařízení. Úspěsným absolventům kurzu bude nabídnuta spolupráce s lyžařskou školou Sheepy a jejími partnerskými školami. Licenci instruktor základního lyžování nebo snowboardingu lze využít po dovršení 18 let, uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly. Kurz základního lyžování a snowboardingu opravňuje absolventy k samostatnému plánování, vedení a vyhodnocování výcviku. Kurz není srovnatelný s kurzy typu "D".

Informace na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na tel.: +420 608 70 70 20

O nás

Jsme lyžařská a snowboardová škola působící ve ski areálu Brněnka ve Vernířovicích.

Nabízíme Vám zkušené instruktory (většinou studenty či absolventy Fakulty tělesné kultury UP), kteří vás naučí ovládat klasickou jízdu, ale i další progresivní techniky lyžování či snowboardingu. Těmi jsou carvingový oblouk, krátký oblouk, jízda v hlubokém sněhu a základy freestyle lyžování a snowboardingu.

Více....

Jak se k nám dostanete:

GPS souřadnice: 50.0470886N, 17.1273517E

Kontakt:

  +420 608 70 70 20

   info@skisnbschool.cz

  www.skisnbschool.cz

 

Najdete nás na sociálních sítích:

    

Podporují nás:

logo meatfly

logo meatfly

logo meatfly

Copyright © 2024 SkiSnbSchool | Web vytvořil - Petr Vavroušek