INSTRUKTORSKÝ KURZ

Lyžařská škola Sheepy pořádá ve dnech 4. - 5. 1. a 10. - 12. 1. 2020 licenční a prolongační kurz základního lyžařského a snowboardového instruktora akreditovaný MŠMT ČR pod číslem 108/2017-50.

Chceš učit v jakékoliv lyžařské škole v ČR?
Chceš využívat instruktorské výhody?
Chceš poznat nové lidi?
!!!Přihlaš se do kurzu!!!

Kurz proběhne ve Skiareálu Brněnka ve Vernířovicích. www.brnenka.net
Cena: 6 990 Kč All inclusive!

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, skipas, studijní materiály, závěrečné zkoušky, licence. Žádné další poplatky!!!
Ve volném čase možnost testu závodních lyží z půjčovny Nordblancski Červenohorské sedlo.

Prolongační kurz pro majitele licencí lyžařský nebo snowboardový instruktor "C", kteří získali licenci v roce 2014 a dříve, proběhne ve dnech 4. - 5. 1. 2020. Cena kurzu je 3 390 Kč a zahrnuje ubytování, plnou penzi, skipas, studijní materiály a licenci. Účastníkům prolongačního kurzu budou sděleny nové poznatky v metodice výuky a v technice lyžování nebo snowboardingu.

Součástí programu budou i přednášky bývalých reprezentntů v lyžování a záchranářů Horské služby Jeseníky.
Pro účastníky kurzu nabízí lyžařská škola Sheepy slevu více než 50%! na zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení po dobu konání kurzu! Ski nebo snb komplet za 590 Kč/5 dní.

PODMÍNKY ÚČASTI:

- věk min. 18 let (uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly - účast v kurzu je možná a v připadě zájmu Vám podáme potřebné informace)

- včas zaslaná přihláška (zde) a uhrazení kurzovného do 20. 12. 2019!

ORGANIZAČNÍ POKYNY:

Co si vzít sebou?

- 2x pasovou fotografii

- občanský průkaz

- psací potřeby

- základní skripta dostanete na místě

- lyžařské/snb vybavení, lyžařská/snb PŘILBA - POVINNÁ!

PLATNOST LICENCE:
5 let

UPLATNĚNÍ:
Licence instruktor základního lyžování nebo snowboardingu je srovnatelná s licencí instruktor "C" a je platná pro školská (MŠ, ZŠ a SŠ), zájmová a komerční zařízení. Úspěsným absolventům kurzu bude nabídnuta spolupráce s lyžařskou školou Sheepy a jejími partnerskými školami. Licenci instruktor základního lyžování nebo snowboardingu lze využít po dovršení 18 let, uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly. Kurz základního lyžování a snowboardingu opravňuje absolventy k samostatnému plánování, vedení a vyhodnocování výcviku. Kurz není srovnatelný s kurzy typu "D".

Kurz se koná za každého počasí, v areálu jsou sněžná děla!

Informace na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na tel.: +420 608 70 70 20

Přihlásit se můžete pomocí webového formuláře nebo si stáhnout závaznou přihlášku zde.

O nás

Jsme lyžařská a snowboardová škola působící ve ski areálu Brněnka ve Vernířovicích.

Nabízíme Vám zkušené instruktory (většinou studenty či absolventy Fakulty tělesné kultury UP), kteří vás naučí ovládat klasickou jízdu, ale i další progresivní techniky lyžování či snowboardingu. Těmi jsou carvingový oblouk, krátký oblouk, jízda v hlubokém sněhu a základy freestyle lyžování a snowboardingu.

Více....

Jak se k nám dostanete:

GPS souřadnice: 50.0470886N, 17.1273517E

Kontakt:

  +420 608 70 70 20

   skisnbschool@seznam.cz

  www.skisnbschool.cz

 

Najdete nás na sociálních sítích:

    

Podporují nás:

logo meatfly

logo meatfly

logo meatfly

Copyright © 2019 SkiSnbSchool | Web vytvořil - Petr Vavroušek